PODZIEL SIĘ

Kobieta straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. 19- latka z obrażeniami odniesionymi w wyniku zdarzenia trafiła do szpitala.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 9 marca 2023, po godzinie 9.00, na drodze powiatowej relacji Zawadów – Bukowa, na terenie gminy Bełchatów. 19-letnia kierująca oplem, na prostym odcinku drogi, straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Z obrażeniami odniesionymi na skutek zdarzenia została przewieziona do bełchatowskiego szpitala. Na miejscu pracowały służby ratownicze, wezwane na miejsce przez leśniczego, który w chwili zdarzenia pracował w lesie i usłyszał huk. Mieszkanka powiatu radomszczańskiego podróżowała sama, była trzeźwa. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady.

Konsekwencje zimowej pogody i zachowania kierowców na drodze mogą mieć tragiczne skutki. Zimowe warunki wymagają od wszystkich uczestników ruchu drogowego szczególnej ostrożności i wzmożonej koncentracji. Nie zapominajmy również o zasadzie ograniczonego zaufania kiedy na drogach panują śliskie nawierzchnie, opady, które utrudniają widoczność –  to wszystko przyczynia się do wydłużenia drogi hamowania, a od kierowców wymaga większych umiejętności.

źródło, zdjęcie: nadkom. Iwona Kaszewska/KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here