PODZIEL SIĘ

Przy parafii na os. Dolnośląskim otwarto Sercański Ośrodek Rodzin. Można w nim znaleźć wsparcie psychologa i terapeuty ale nie tylko. Projekt zrealizowano w ramach Budżetu Obywatelskiego.

To wspaniałe miejsce spotkań dla mieszkańców Bełchatowa. Jestem przekonana, że znajdą oni tutaj chwilę wytchnienia, ale także – jeśli zajdzie taka potrzeba – wsparcie i niezbędną pomoc – mówiła podczas uroczystego otwarcia ośrodka, Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.

Sercański Ośrodek Rodzin powstał przy parafii na os. Dolnośląskim. Projekt został zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego. W ośrodku mieszkańcy będą mogli skorzystać z kompleksowego wsparcia specjalistów – psychologa i terapeuty. Oprócz pomocy, osoby które zagoszczą w ośrodku będą mogły skorzystać z parafialnej kawiarenki.

Jak zapowiadają autorzy projektu w planach jest także organizacja m.in. spotkań okolicznościowych, prelekcji, wyjazdów pielgrzymkowo-turystycznych, wspólnych wyjść do kina czy rajdów. Na realizację Sercańskiego Ośrodka Rodzin miasto przeznaczyło w ramach budżetu obywatelskiego 50 tys. zł.

źródło, zdjęcie: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here