PODZIEL SIĘ

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na wernisaż dwóch wystaw fotograficznych: wystawy pt. „Letni Powiew” autorstwa Edyty Smędzik oraz wystawy zbiorczej członków BTF-u pt. „Minimalizm”, który odbędzie się 17 marca br. o godzinie 18:00 w Galerii „Na piętrze”.

Edyta Smędzik – radomszczanka, Prezes Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku, jest związana z fotografią od dziecka. Łączy pasję z pracą zawodową. Jest nauczycielem przedmiotów zawodowych, od 2003 ekonomicznych, od 2013 fotograficznych i graficznych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomsku. Uczestniczka licznych akcji, spotkań, prelekcji, pokazów, warsztatów, wernisaży, wystaw, targów, zlotów i festiwali fotograficznych.

Druga z wystaw prezentować będzie prace członków BTF-u, którzy tym razem wzięli na warsztat temat minimalizmu w fotografii. Fotografia minimalistyczna to doskonała ilustracja popularnego powiedzenia „mniej znaczy więcej”. Temat bardzo trudny, gdyż często ciężko jest wyrzucić z kadru to co zbędne. Będziemy mogli obejrzeć wyjątkowe, czarno-białe kadry Elżbiety Drewniak, Agnieszki Kępińskiej, Joanny Olejnik, Katarzyny Pawelec, Longiny Rychlewskiej, Mieczysława Bednarskiego, Mariusza Broszkiewicza, Tomasza Hawrysza, Andrzeja Juchniewicza, Robera Komory, Roberta Króla, Marcina Mielczarka, Mikołaja Sękowskiego i Petra Vlasáka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here