PODZIEL SIĘ

„AutoMotoFach” to konkurs skierowany do uczniów klas branżowych I stopnia z ZSP nr 1, klas Technikum z ZSP nr 1 oraz uczestników OHP. Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z częścią teoretyczną a także praktyczną – czyli na wykonaniu czynności obsługowo naprawczych przy pojazdach samochodowych. Kto z zadaniami poradził sobie najlepiej?

Do pierwszego etapu konkursu uczniowie przystąpili tydzień temu – polegał on na teście z wiedzy o mechanice samochodowej – w tym tygodniu natomiast sprawdzili swoje umiejętności w wyznaczonym zadaniu praktycznym.

Jak mówi Bartłomiej Wrzeszczyński, nauczyciel zawodu w ZSP nr 1 i Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie, uczniowie mieli do zrealizowania dwa zadania – pierwsze polegało na wykonaniu diagnostyki układu hamulcowego wraz z kosztorysem, drugie natomiast na wymianie i wyważeniu opon.

Dla najlepszych organizatorzy przygotowali cenne nagrody w tym m.in zestawy narzędzi.

Najwięcej punktów – podsumowując część teoretyczną i praktyczną zdobyli: Szymon Kaczmarek i Mikołaj Rechenek (ZSP nr 1) Kamil Szczepanowski i Tomasz Kleska (OHP Piotrków Tryb), Paweł Miętkiewicz i Szymon Kotecki (ZSP nr 1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here