PODZIEL SIĘ

Posłanki Anita Sowińska i Agnieszka Dziemianowicz-Bąk oraz Nowa Lewica w Bełchatowie interweniują w bełchatowskim starostwie. To reakcja na wstrząsające doniesienia dotyczące bójek i pobić do których doszło w ostatnim czasie na terenie Bełchatowa.

Dziś przed siedzibą bełchatowskiego starostwa zorganizowano konferencję prasową, tematem spotkania – interwencja przedstawicieli Lewicy w sprawie ostatnich zdarzeń z udziałem młodzieży.

Po konferencji posłanka Anita Sowińska wraz z Dominikiem Misztelą, przedstawicielem Nowej Lewicy z Bełchatowa, złożyli w biurze podawczym Starostwa Powiatowego w Bełchatowie wyżej omawiany dokument.

Więcej w materiale video.

2 KOMENTARZE

  1. Słownik języka polskiego PWN* · rozsierdzić — rozsierdzać «bardzo rozgniewać, rozzłościć». rozsierdzić się — rozsierdzać się «bardzo rozgniewać … chyba rozzuchwalić tych młodych przemocowców

    0

    0
  2. Przepraszam, proszę wskazać ile przemocy było wykazane na terenie szkół. Przemoc, o której jest mówione wystąpiła poza terenem szkoły, więc w jaki sposób szkoła ma na to wpływ. Rodzic jest od tego, żeby miał wiedzę na temat, co jego dziecko robi poza terenem szkoły i poza domem. Poza tym jeżeli dziecko jest w obowiązku szkolnym nie ma możliwości przeniesienia takiego ucznia do innej szkoły bez zgody jego opiekunów prawnych. Też jestem rodzicem i martwię się o swoje dziecko. Nie chciałbym być na miejscu rodziców dzieci pokrzywdzonych. Apeluję o rzetelność przekazywanych informacji.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here