PODZIEL SIĘ

Kierujący citroenem wypadł z drogi i najpierw ściął lampę oświetleniową a ostatecznie zatrzymał się na pobliskim słupie telekomunikacyjnym. Z pojazdu wyszedł o własnych siłach. Przybyłe na miejsce służby zastały kompletnie roztrzaskany samochód.

O dużym szczęściu może mówić kierowca citroena. Mężczyzna około godziny 8:30 jadąc ulicą Wojska Polskiego nagle „zatrzymał się” na pobliskim słupie telekomunikacyjnym. Kierujący citroenem na prostym odcinku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem i najpierw uderzył w lampę uliczną a następnie w słup. Lampa uliczna runęła na chodnik. Na szczęście w momencie zdarzenia na chodniku nikogo nie było.

Na miejsce wezwano straż pożarną i policję. Strażacy usunęli z chodnika rozlane płyny eksploatacyjne. Na miejsce zdarzenia przyjechali także pracownicy zajmujący się konserwacją i utrzymaniem oświetlenia ulicznego w mieście, którzy zabezpieczyli uszkodzony słup. Szczegółowy przebieg i przyczyny zdarzenia drogowego ustalają bełchatowscy policjanci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here