PODZIEL SIĘ

226 zawodników stanęło na starcie piątej edycji Bełchatowskiego Biegu Nocnego. Wszyscy, którzy ukończyli 10-kilometrową trasę otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy poszczególnych kategorii – nagrody.

Kolejny raz bełchatowianie potwierdzili swoją miłość do biegania i licznie stawili się na starcie 5. edycji bełchatowskiego biegu nocnego, który zorganizowano w miniony weekend. Bełchatowski Bieg Nocny to jedna z większych imprez w kalendarzu miejskich wydarzeń sportowych.

Start i meta usytuowane były na Placu Narutowicza. Przed oficjalnym startem biegacze wzięli udział w rozgrzewce którą poprowadziła Weronika Olczak. Finalnie na linii startu pojawiło się 226 biegaczy.

Trasa biegu liczyła 10 kilometrów. Do pokonania były dwie pętle – każda z nich o długości 5 kilometrów. Na trasie prowadzony był pomiar czasu z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Najszybciej linię mety przekroczył Michał Wójcik. Drugi na mecie zameldował się Sylwester Lepiarz, trzeci Cosmas Kyeva. W kategorii Open Kobiet pierwsza na metę wbiegła Martyna Wychowałek. W gronie bełchatowskich biegaczy najszybszy był Tomasz Owczarek, a jeśli chodzi o kobiety – najlepiej pobiegła Sylwia Hałaczkiewicz.

Każdy uczestnik 5. Bełchatowskiego Biegu Nocnego otrzymał po regulaminowym ukończeniu zmagań pamiątkowy medal. Najlepsi biegacze w poszczególnych kategoriach zostali nagrodzeni statuetkami oraz nagrodami finansowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here