PODZIEL SIĘ

Wiedza o Funduszach Europejskich i dobra zabawa – te dwa elementy to doskonałe połączenie, przekonali się o tym ci, którzy w minioną niedzielę w Bełchatowie odwiedzili parki Olszewskich tam bowiem zorganizowano Dzień otwarty Funduszy Europejskich.

Każdy kto pojawił się w minioną niedzielę w Parku Olszewskich mógł liczyć na sporą dawkę pozytywnej energii – a wszystko za sprawą 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich nie brakowało dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Ponadto organizatorzy zaprosili na warsztaty m.in z pierwszej pomocy. Na scenie natomiast swoje zdolności wokalne prezentowały dzieci i młodzieży z miejskich szkół i przedszkoli.

Nie brakowało także stoisk tematycznych związanych z regionem. Na stoisku policyjnym mundurowi opowiadali o swojej służbie. Policyjni motocykliści oraz jeźdźcy czuwali również nad bezpieczeństwem uczestników wydarzenia. O swojej działalności opowiadali także przedstawiciele Miejskiego Centrum Sportu, Nadleśnictwa Bełchatów, Ochotniczych Hufców Pracy, Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej, Muzeum Regionalnego w Bełchatowie czy Koła Gospodyń Wiejskich. W strefie Funduszy Europejskich każdy zainteresowany mógł dowiedzieć się, jak rozkręcić swój pomysł na biznes.

Wieczorem na scenie w Parku Olszewskich bełchatowianie bawili się przy dźwiękach muzyki Kasi Moś, Roxie Węgiel, Ani Dąbrowskiej i zespołu Enej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here