PODZIEL SIĘ

Za nami Noc Muzeów. Na wyjątkowe atrakcje zaprosiło zarówno Muzeum Regionalne jak i MCK PGE Giganty Mocy. Nie brakowało wrażeń artystycznych, historycznych ciekawostek i nowoczesnych technologii.

Noc Muzeów to wyjątkowe wydarzenie. To często jedna z niewielu okazji, by zobaczyć miejsca które są zwykle niedostępne dla zwiedzających. Muzeum Regionalne w Bełchatowie zaprosiło w swoje progi – organizując wyjątkowy wernisaż wystawy pod nazwą „Uskrzydleni”, na której swoje obrazy i rzeźby prezentował Eugeniusz Molski.

Dodatkowo w ramach Nocy Muzeum dla dzieci i młodzieży przygotowano anielskie warsztaty plastyczne, chętni mogli nie tylko zapoznać się ze stałymi ekspozycjami ale także wejść do niedostępnych na co dzień piwnic dworku Olszewskich.

Moc atrakcji dla najmłodszych przygotowało także MCK PGE Giganty Mocy. Zabawy z robotami, warsztaty LEGO, strefa makijażu i tatuażu. Organizatorzy przygotowali także pokaz filmów krótkometrażowych dla dzieci, kącik plastyczny i gigantyczną ściankę, na której można było robić sobie wyjątkowe zdjęcia.

Więcej w materiale video.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here