PODZIEL SIĘ

Dwa złote medale i jeden brązowy tak zakończyły ostatnie PZLA Mistrzostwa Polski zawodniczki UKS Czempion. To ogromny sukces młodych bełchatowianek, które kolejny raz potwierdzają swoją wysoką formę.

Niespełna dwa tygodnie temu zawodniczki UKS Czempion Bełchatów wystartowały w PZLA Mistrzostwach Polski w sztafetach. Zawody zorganizowano w Słupsku. O tym z jakimi oczekiwaniami bełchatowianki przystąpiły do rywalizacji opowiedziały nam podczas spotkania na boisku Powiatowego Centrum Sportu.

Warto dodać, że w kat. U-18 (junior mł.) w sztafecie szwedzkiej bełchatowianki zdobyły złoto – w składzie Ania Olczyk, Małgorzata Domagała, Amelia Zochniak, Lena Pajęcka.

W kat. U-20 (junior) w sztafecie 4x200m także wywalczyły złoto -i to w gronie starszych konkurentek – w składzie drużyny były: Marysia Kołodziejczuk, Roksana Załeczna, Amelia Zochniak, Lena Pajęcka.

Sztafeta 4x200m – Gosia Domagała, Marysia Kołodziejczuk, Roksana Załeczna, Ania Olczyk – także sprawiła miła niespodziankę, bełchatowianki wywalczyły brązowy medal.

Trenerowi Dariuszowi Rybarczykowi i jego podopiecznym gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne udane starty.

Więcej w materiale video.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here