PODZIEL SIĘ

W Dubiu w gminie Szczerców w nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do pożaru, który wybuchł w klinice Wolmed. Akcja gaśnicza trwała 7 godzin. Z żywiołem walczyło 11 jednostek straży pożarnej. Gdyby nie bohaterska postawa strażaków i natychmiastowa reakcja, zniszczenia mogłyby być znacznie większe.

Kiedy pod osłoną nocy na poddaszu kliniki pojawił się pożar pracownicy bez chwili namysłu ruszyli na ratunek przebywającym w obiekcie pacjentom. Nikomu nic się nie stało. Podopieczni placówki zostali przeniesieni do budynku, który nie został objęty pożarem.

Chciałem bardzo serdecznie podziękować Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Bełchatowa i Pajęczna oraz Ochotniczym Strażom Pożarnym ze Szczercowa, Ruśca, Magdalenowa za szybką, skuteczną i fachową pomoc w ocaleniu naszej kliniki. Dzięki szybkiej akcji strażaków klinika może nadal funkcjonować, działamy i przyjmujemy pacjentów – mówi Sławomir Wolniak, prezes zarządu Wolmed Sp. z o.o.

Mimo zaistniałego zdarzenia klinika działa bez zakłóceń, jak zapewnia doktor Sławomir Wolniak leczenie pacjentów odbywa się zgodnie z planem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here