PODZIEL SIĘ

Jak poinformował nas wiceprezydent miasta Dariusz Matyśkiewicz, w najbliższą środę mecz GKS Bełchatów kontra Sokół Aleksandrów Łódzki poprowadzi Szymon Marciniak. Ten najbardziej utytułowany z Polskich sędziów piłkarskich zgodził się odwiedzić nasze miasto, ponieważ pierwsze mecze w swojej karierze sędziowskiej prowadził właśnie w naszym mieście.

Wardo dodać, że dla GKSu to będzie jedno z ostatnich i bardzo ważnych spotkań w tym sezonie. Do końca rozgrywek pozostały trzy kolejki, a nasza drużyna zajmuje pierwsze miejsce w tabeli wyprzedzając o 3 punkty Widzew II Łódź. Do wyższej klasy rozgrywkowej awansuje tylko jedna drużyna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here