Rozgrywki IV ligi piłkarskiej dobiegają końca. Wczorajszy mecz GKS Bełchatów – Sokół  Aleksandrów Łódzki był pierwszym z trzech ostatnich meczów tego sezonu. Piłkarze GKS-u pewnie wygrali 4:1, choć początek meczu nie należał do brunatnych, bo pierwszą bramkę zdobyli goście. Na odpowiedź GKS-u nie trzeba było długo czekać. Jeszcze przed przerwą bramkarz Sokoła musiał wyciągać piłkę z siatki dwukrotnie. Druga połowa była spokojniejsza, a GKS jeszcze bardziej zaznaczył swoją przewagę zdobywając 2 gole. Mecz zakończył się wynikiem 4:1.

GKS Bełchatów jest obecnie liderem rozgrywek i ma jeden punkt przewagi nad zespołem rezerw łódzkiego Widzewa. Do rozegrania pozostały dwa mecze. 17 czerwca, trudny, wyjazdowy, z zajmującym 3 miejsce w tabeli RKS-em Radomsko oraz tydzień później 24 czerwca mecz z zajmującym obecnie 14 miejsce w tabeli zespołem Zryw Wygoda.