PODZIEL SIĘ

Rusza modernizacja oświetlenia ulicznego. Nowe słupy pojawią się na fragmencie Staszica i Armii Krajowej. Z kolei na Jana Pawła II, Goetla i Czyżewskiego stare oprawy zastąpią nowe, energooszczędne. Poprawi się także oświetlenie we wszystkich miejskich szkołach i przedszkolach.
W ramach oświetlenia ulicznego, nowe i energooszczędne wybudowane zostanie na ul. Staszica. Doświetlony zostanie ciąg pieszo-rowerowy po stronie wschodniej na odcinku od ronda Hallera do ronda Kaczorowskiego. Z kolei na całej długości ulicy istniejące słupy betonowe zastąpią stalowe, wymienione będą również wysięgniki i oprawy. Podobny zakres prac przeprowadzony zostanie na Al. Armii Krajowe i na Goetla. Ponadto wykonawca zajmie się wymianą opraw na energooszczędna na fragmencie ul. Czyżewskiego – od Staszica do granic miasta.
Druga część inwestycji obejmie natomiast miejskie szkoły i przedszkola. Tradycyjne żarówki i świetlówki znikną z klas lekcyjnych oraz sal gimnastycznych. Zamiast nich zamontowane zostaną nowoczesne oprawy ledowe. Podobnie na zewnątrz budynków. Zadanie obejmuje również montaż czujników ruchu. Wymiana oświetlenia na energooszczędne pozwoli zmniejszyć koszty utrzymania placówek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here