PODZIEL SIĘ

Prawdopodobnie brak ostrożności w czasie jazdy było przyczyną zdarzenia drogowego, które miało miejsce 1 lipca 2023 roku około godziny 13.30 w Szczercowie.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Kleszczowie, którzy byli wysłani na miejsce wypadku ustalili, że ulicą Piłsudskiego od strony Widawy w kierunku centrum Szczercowa jechała 45-letnia mieszkanka powiatu bełchatowskiego kierująca fordem. Do jej auta podpięta była przyczepka. Kobieta zatrzymała się przed wjazdem na skrzyżowanie przed znakiem STOP. Nie zauważyła jednak jadącego ulicą Łaską motocyklisty, któremu powinna była udzielić pierwszeństwa przejazdu. Kiedy wjechała na skrzyżowanie w jej forda uderzył motocyklista, który jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu. Kierowca jednośladu, 17-letni mieszkaniec Szczercowa z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu wypadku pracowali także policyjni dochodzeniowy, którzy ustalili i przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady i dowody z miejsca zdarzenia. Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia są teraz przedmiotem postępowania prowadzonego przez śledczych z Wydziału do spraw Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń.  

Na kanwie tego zdarzenia policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności, stosowanie się do przepisów w ruchu drogowym i wzajemny szacunek na drodze.

źródło, zdjęcie: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here