PODZIEL SIĘ

Poznaliśmy projekty, które zostały złożone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa. Wpłynęło 9 propozycji, wszystkie zostały już zweryfikowane. Lista zadań, na które będzie można oddać swój głos, zostanie opublikowana 4 sierpnia.

Jak informuje Urząd Miasta Bełchatowa, do kolejnego etapu zakwalifikowanych zostało siedem zadań twardych. „Dwie górki zjazdowe po sąsiedzku pn. Z górki, na pazurki, na byle czym”, „Budowa tężni solankowej na osiedlu Olsztyńskim”, „Ekologiczny Park dla psów”, „Tężnia pod lipą”, „Sensoryczny plac zabaw”, „Nowa Zośka” i „Budowa chodnika na os. Żołnierzy POW, pomiędzy blokami nr 8 i 16”. Jeśli zaś chodzi o propozycje miękkie, pozytywnie weryfikację przeszły dwa wnioski: „Bełchatowska Akademia Liderów” oraz „Zdrowy Bełchatów na PLUS”. 

Ostateczna lista zadań, na które będzie można oddać swój głos w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa, zostanie ogłoszona 4 sierpnia. Samo głosowanie zaś ruszy 28 sierpnia. Jego wyniki poznamy 15 września. 

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here