PODZIEL SIĘ

Dwóch mężczyzn ukradło perfumy o łącznej wartości 1000 złotych. Sprawców nagrały kamery monitoringu. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum, łącznej wartości ponad tysiąc złotych. Sprawcami przestępstwa są dwaj nieznani na tę chwilę mężczyźni, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Do zdarzenia doszło 26 czerwca 2023 roku około godziny 16.40 w Bełchatowie, na terenie Galerii ATUT przy ulicy Armii Krajowej 7. Sprawcy to mężczyźni w wieku około 30 lat.

  • Pierwszy ze sprawców w chwili zdarzenia ubrany był w niebieską koszulkę typu t-shirt, krótkie spodenki oraz buty białe sportowe, przez ramię miał przewieszoną torbę typu saszetka koloru czarnego z białymi wstawkami. Mężczyzna miał krótkie włosy koloru czarnego, na prawym przedramieniu z tyłu oraz na szyi posiadał tatuaż.
  • Drugi z mężczyzn ubrany był w czarną podkoszulkę, niebieskie krótkie spodenki, czarne buty, na głowie miał założoną czapkę z daszkiem koloru czarnego z białymi akcentami, na plecach miał czerwony plecak.

Każdy kto rozpoznaje tych mężczyzn, ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia lub był jego świadkiem proszony jest o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego KPP w Bełchatowie tel., 47 846 52 57 – od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, całodobowo pod nr telefonu dyżurnego policji 47 845 52 11 lub na nr alarmowy 112.

źródło, zdjęcia: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here