PODZIEL SIĘ

Te datę powinni zapisać w kalendarzu wszyscy Ci, którzy marzą o własnym „M” i chcą skorzystać z oferty miasta i Bełchatowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. 7 sierpnia rusza nabór wniosków na nowe mieszkania.

Nowe mieszkania powstaną na terenie nieopodal parku Olszewskich przy ulicy Czaplinieckiej. Blok będzie pięciokondygnacyjny i jednoklatkowy. Na jego parterze znajdą się komórki lokatorskie. Natomiast na każdym kolejnym piętrze powstanie w sumie dziewięć mieszkań. Wśród nich będzie jedna kawalerka, cztery lokale dwupokojowe o powierzchni 49,26 mkw oraz kolejne cztery mieszkania dwupokojowe, ale nieco mniejsze bo o powierzchni 42,44 mkw. Co ważne wszystkie BTBS wykończy „pod klucz”. 

Bełchatowianie, którzy chcieliby zamieszkać w tej okolicy muszą spełnić kilka warunków. Trzeba złożyć specjalny wniosek a także inne potrzebne dokumenty. Ich nabór ruszy 7 sierpnia, potrwa zaś do 18 sierpnia. Szczegóły, co do wszystkich kryteriów i zasad, można znaleźć na stronie internetowej magistratu. Szczegółowe informacje w zakresie wniosków można uzyskać pod numerami telefonów: 603 954 930 lub 44 733 51 06.  

Blok ma być gotowy w pierwszym kwartale 2025 roku.

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here