PODZIEL SIĘ

W najbliższą niedzielę na os. Żołnierzy P.O.W., odbędzie się kolejna odsłona „Osiedlowego lata w mieście”. Jak zwykle organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym spektakl teatralny. Piknik odbędzie się na boisku przy SP nr 3.

Jak mówi Kryspina Rogowska, rzecznik UM w Bełchatowie, podobnie, jak na wcześniejszych wydarzeniach, będzie okazja do zagrania m.in. w kółko i krzyżyk, twistera oraz poukładać klocki XXL. Nie zabraknie również ciekawych zajęć, warsztatów czy animacji. Ważną częścią „Osiedlowego lata w mieście” są też aktywności sportowe. O odpowiednią dawkę ruchu zadbają Miejskie Centrum Sportu oraz inni uczestniczący w pikniku wystawcy. Podczas pikniku będzie można sobie także przypomnieć zasady dbania o środowisko. Hasłem przewodnim tegorocznego cyklu jest bowiem „Segregacja to dobra re:akcja”. Dodatkową atrakcją, jaką zaplanowaliśmy na najbliższą odsłonę będzie spektakl. Tym razem będą to zabawne „Leśne opowieści” o poszanowaniu czyjejś własności, bezpieczeństwie na drodze, posiadaniu własnych pasji oraz szacunku wobec innych. Aktorzy objazdowego teatru „Pomarańczowy cylinder” zaproszą dzieci do zwariowanego lasu, gdzie zwierzaki mają do opowiedzenia kilka ciekawych historii, z których każda kończy się pouczającym morałem.

Początek „Osiedlowego lata w mieście” na os. Żołnierzy P.O.W. tradycyjnie już zaplanowano na godz. 16:00. Zabawa na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 potrwa do godz. 20:00.

zdjęcie: archiwum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here