PODZIEL SIĘ

Za nami uroczyste obchody Dnia Energetyka, organizowane przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE. Tradycyjnie zorganizowano je w hali widowiskowo sportowej.

Na uroczystej akademii z okazji Dnia Energetyka obecni byli zarówno ci, który z branżą energetyczną są związani zawodowo jak i zaproszeni goście. Zbigniew Kasztelewicz, pełniący obowiązki Prezesa Zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna podkreślał, że silna branża energetyczna to silna gospodarka. O tym, że Bełchatów pełni obecnie kluczową rolę dla energetyki, będąc gwarantem bezpieczeństwa energetycznego Polski mówił natomiast Przemysław Kołodziejak, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Wśród licznych gratulacji i życzeń, jakie energetycy PGE GiEK otrzymali z okazji swojego święta były m.in. list od Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Marszałek Sejmu RP Elżbiety Witek, Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz parlamentarzystów, central związków zawodowych, uczelni i firm z branży energetycznej. Podczas akademii zasłużonych pracowników uhonorowano odznakami nadanymi przez Prezydenta RP: Złotym, Srebrnym i Brązowym Medalem Za Długoletnią Służbę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, a także odznakami honorowymi „Za zasługi dla Energetyki”. Po raz kolejny przyznano także honorowe odznaczenia „Zasłużony dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna”.

źródło: Departament Komunikacji PGE GiEK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here