Można śmiało powiedzieć, że drużyna Bogdana Jóźwiaka idzie za ciosem. W miniona sobotę rozegrany został mecz 3. kolejki III ligi – GKS Bełchatów podejmował na stadionie miejskim Concordię Elbląg.

Warto przypomnieć, że bełchatowianie wygrali dwa pierwsze spotkania (1:0 z Pelikanem Łowicz oraz 2:1 z Bronią Radom) i jako jedna z czterech drużyn (na osiemnaście zespołów) mogła pochwalić się kompletem punktów po dwóch seriach gier.

Sobotnie popołudnie ponownie okazało się szczęśliwe dla „Brunatnych” – a wszystko za sprawą Łukasza Wrońskiego, który w 28 minucie meczu oddał celny strzał na bramkę rywala.

Sytuacji w drugiej połowie spotkania nie brakowało, zabrakło jednak efektownego wykończenia i tym samy „Brunatni” zakończyli spotkanie wynikiem 1:0. Warto dodać, że to trzecia wygrana w tym sezonie.

Kolejna walka o punkty już w najbliższą środę, GKS zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława.