PODZIEL SIĘ

W najbliższy piątek, 25 sierpnia, na Placu Narutowicza oraz scenie plenerowej MCK PGE Gigantów Mocy odbędzie się piknik rodzinny z GKS Bełchatów, połączony z prezentacją pierwszej drużyny oraz wszystkich roczników i sekcji Akademii GKS Bełchatów.

Organizowane przez Fundację Akademia GKS Bełchatów wydarzenie będzie podsumowaniem projektu pod hasłem „Akademia Sportowych Pomysłów”, współfinansowanym ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, oraz przy pomocy i współudziale Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i ośrodka Kibice Razem GKS Bełchatów.

Plac Narutowicza podobnie jak w latach ubiegłych będzie tętnił biało-zielono-czarną energią, oferując mnóstwo darmowych atrakcji od dmuchanych zjeżdżalni po watę cukrową, wiele konkursów, gier i zabaw dla najmłodszych. Wspólna integracja kibiców w każdym wieku, występ grupy Cheerleaders Bełchatów, zabawy z Mamutem oraz prezentacja drużyn Akademii GKS Bełchatów – to tylko część atrakcji, jakie czekają na wszystkich uczestników piątkowego wydarzenia. Wszystko to będzie oprawione muzyką przygotowaną przez profesjonalnego DJ-a.

Od godziny 15 do 18:30 będziemy się bawić w części „parkowej”, a następnie przeniesiemy się na plac przed sceną plenerową MCK PGE Gigantów Mocy. Punktem kulminacyjnym pikniku będzie oczywiście tradycyjna prezentacja pierwszej drużyny GKS-u Bełchatów, poprzedzona prezentacją wszystkich roczników i sekcji Akademii GKS. Po oficjalnej prezentacji kibice będą mieli czas na bezpośrednie spotkania i rozmowy z piłkarzami oraz sztabem szkoleniowym.

źródło: Akademia GKS Bełchatów

zdjęcie; archiwum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here