PODZIEL SIĘ

Nasz telewidz zwrócił się do nas z prośbą o interwencję – chodzi o miejsca do parkowania przy ulicy Wojska Polskiego – czy zasadnym jest parkowanie tuż przy ulicy? – z tym pytaniem udaliśmy się do straży miejskiej.

Jest piątek, dzień targowy, sytuacja z rana – na parkingu robi się gęsto…gęsto od samochodów. Bo własnie tu, spora część mieszkańców parkuje samochód gdy chce zrobić zakupy m.in na miejskim targowisku. Gdy plac parkingowy wypełnia się autami, mieszkańcy parkują tuż przy drodze. Nasz telewidz pyta: Czy tak można? – w końcu to częściowo teren zielony, częściowo chodnik – a gdy dwa pojazdy chcą się minąć – trzeba mocno uważać by przypadkiem niczego nie uszkodzić. Z pytaniem udaliśmy się do straży miejskiej?

Warto w miejscu przypomnieć, że na tym parkingu obowiązuje ruch w jednym kierunku – zwracamy na uwagę bo jeszcze do niedawna niektórzy, być może w ferworze robienia zakupów, nie zauważali znaku drogowego D3, oznaczającego ruch jednokierunkowy – zmiana nastąpiła gdy drogowcy namalowali dużą strzałkę na drodze – teraz większość kierujących stosuje się do obowiązującego tu ruchu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here