PODZIEL SIĘ

Dziś ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim. Każdy z mieszkańców Bełchatowa może oddać głos na jeden projekt twardy i jeden miękki. Można to zrobić do 10 września, co ważne wyłącznie drogą elektroniczną.

Bełchatowianie do rozdysponowania mają 1 mln złotych, w tym 900 tys. zł na tzw. projekty twarde i 100 tys. na projekty miękkie.

Dziękuję za wszystkie propozycje, które wpłynęły w tej edycji Budżetu Obywatelskiego. Jest to formuła, która daje możliwość bełchatowianom złożenia ważnych dla nich projektów, dotyczących ich najbliższej okolicy czy funkcjonowania miasta. To, które z wniosków będą realizowane, zależy wyłącznie od mieszkańców, dlatego zachęcam do głosowania i decydowania o tym, co będzie realizowane w przyszłym roku – podkreśla Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.

Bełchatowianie wybierają spośród 9 projektów. 7 z nich dotyczy inwestycji: budowy górek zjazdowych, dwóch nowych tężni, ekologicznego parku dla psów, dwóch placów zabaw i budowy chodnika. W puli propozycji miękkich znalazły się dwie propozycje: „Bełchatowska Akademia Liderów” oraz „Zdrowy Bełchatów na PLUS”. Opisy wszystkich zakwalifikowanych projektów, a także formularz do głosowania znajduje się na: decydujemy.belchatow.pl

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here