PODZIEL SIĘ

Rodzice dzieci uczęszczających do Świetlicy Środowiskowej przy ulicy Hubala oraz Dziennego Domu Pobytu przy ulicy Żeromskiego zapraszają do wspólnej zabawy – przed nami miesiąc pełen wydarzeń. Już w najbliższą niedzielę na Grobli odbędzie się kiermasz – środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na działalność tych placówek. Okazuje się bowiem, że z końcem września skończą się pieniądze na prowadzenie zarówno świetlicy jak i dziennego domu. Nowe projekty i fundusze będą dostępne dopiero po Nowym Roku. Stąd akcja rodziców – Razem Możemy Więcej.

Świetlica Środowiskowa przy ulicy Hubala oraz Dzienny Dom Pobytu przy ulicy Żeromskiego działają od 5 lat – ich zadaniem jest zapewnienie tzw opieki wytchnieniowej. Z zajęć oferowanych przez placówki korzysta blisko 100 osób.

Świetlica Środowiskowa i Dom Dziennego Pobytu ,,Przystań” finansowane są ze środków UE, te jednak kończą się z dniem 30.09.2023 – stąd akcja rodziców „Razem Możemy Więcej”.

Jak zapowiadają organizatorzy w niedziele nie zabraknie kiermaszów ciast oraz przetworów domowych, gier i zabawek a także licytacji. Początek wydarzenia o godzinie 12:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here