PODZIEL SIĘ

Niebawem wystartuje nabór uzupełniający na mieszkania budowane w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Jeśli zatem marzysz o własnym „M” warto zapoznać się z tą ofertą.

Blok przy ulicy Podmiejskiej – osiem miesięcy temu podpisano umowę na jego wybudowanie. Prace postępują w tempie ekspresowym. Budowa ma się zakończyć w połowie 2024 roku.

Bełchatów to pierwsze miasto w Polsce, w którym rozpoczęły się budowy bloków w ramach Społecznych Inicjatyw Mieszkaniowych. Projekt, jak zaznacza Dariusz Matyśkiewicz, wiceprezydent miasta, u nas jest najbardziej zaawansowany. Roboty zewnętrzne praktycznie dobiegają końca.

W dwupiętrowym budynku znajdzie się szesnaście mieszkań. Będą to kawalerki, a także lokale 2, 3 i 4 pokojowe – od 27 do 67 mkw. Wszystkie miaszkania inwestor wykończy „pod klucz”, czyli w pokojach położone zostaną panele podłogowe, w łazience będzie gres i terakota. Kuchnia wyposażona zostanie w zlewozmywak i kuchenkę gazową, zaś łazienka w armaturę sanitarną. Ściany pomalowane będą na biało. Nabór uzupełniający rozpocznie się w poniedziałek 30 października i potrwa do czwartku 9 listopada. Wszystkie potrzebne dokumenty należy składać w Urzędzie Miasta Bełchatowa (ul. Kościuszki 1, Wydział Spraw Lokalowych pokój 106).

źródło; UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here