PODZIEL SIĘ

Urzędy skarbowe, urzędy celno-skarbowe, izby administracji skarbowej oraz Krajowa Informacja Skarbowa będą nieczynne 2 listopada – informuje Izba Administracji Skarbowej w Łodzi. Podatnicy mogą korzystać z usług online.

Prezes Rady Ministrów wyznaczył 2 listopada 2023 r. i 2 stycznia 2024 r. dniami wolnymi dla służby cywilnej, w związku ze świętami przypadającymi w sobotę.

Urzędy skarbowe, urzędy celno-skarbowe, izby administracji skarbowej oraz Krajowa Informacja Skarbowa będą w tych dniach nieczynne. Podatnicy mogą korzystać z usług online Krajowej Administracji Skarbowej w serwisie e-Urząd Skarbowy, który jest dla nich dostępny 24/7.
Prezes Rady Ministrów podpisał zarządzenie w sprawie wyznaczenia dla członków korpusu służby cywilnej dni wolnych od pracy:

  • 2 listopada 2023 r. – za Narodowe Święto Niepodległości, które przypada w sobotę 11 listopada 2023 r.,
  • 2 stycznia 2024 r. – za Święto Trzech Króli, które przypada w sobotę 6 stycznia 2024 r.
    Obsługa podatników w urzędach skarbowych

Pracownicy urzędów skarbowych uzgodnią nowy termin spotkania z osobami, które umówiły się już na wizytę w urzędzie 2 listopada br.

Przypominamy, że wiele spraw podatkowych można załatwić przez całą dobę w e-Urzędzie Skarbowym dostępnym na stronie podatki.gov.pl. Do e-US logujemy się Profilem Zaufanym (PZ), e-Dowodem, poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mObywatel.

Obsługa podatników w urzędach celno-skarbowych: 2 listopada 2023 r. i 2 stycznia 2024 r. urzędy celno-skarbowe będą nieczynne natomiast oddziały celne będą realizować zadania m.in. w zakresie obsługi zgłoszeń celnych i kontroli ruchu towarowego na przejściach granicznych.

źródło: IAS Łódź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here