PODZIEL SIĘ

Niebezpiecznie w Grudnej – kierujący osobówką najprawdopodobniej nie zauważył znaku stop i doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Jak informuje bełchatowska policja do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek w miejscowości Grudna. Policjanci z grupy wypadkowej pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 43-letni kierowca mercedesa, jadąc od strony Szczercowa w kierunku miejscowości Widawa, na skrzyżowaniu z drogą krajową nie zastosował się do znaku STOP. Doprowadził w ten sposób do zderzenia z samochodem osobowym marki Ford, jadącym od strony miejscowości Kluki w kierunku Ruśca. W wyniku zderzenia tych pojazdów kierowca forda uderzył w stojący na skrzyżowaniu pojazd marki Citroen Berlingo, który jechał od strony miejscowości Widawa w kierunku Szczercowa.
Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Do szpitala trafił kierowca i pasażer forda. Policja apeluje do kierowców o ostrożność, jazdę z bezpieczną prędkością, dającą kierowcy czas na właściwą reakcję.

źródło, zdjęcia: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here