PODZIEL SIĘ

Dziś po godzinie 18:00 doszło do pożaru w Domu Dziecka przy ulicy Czaplinieckiej w Bełchatowie. W placówce przebywało 19 osób.

Jak informuje Michał Wieczorek z KP PSP w Bełchatowie o godzinie 18:14 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku, a konkretnie Domu Dziecka przy ulicy Czaplinieckiej. Po przybyciu pierwszych zastępów straży pożarnej na miejscu okazało się, że palą się dwa pomieszczenia, część korytarza i część elewacji budynku. Przed przybyciem zastępów straży z budynku ewakuowało się 15 dzieci i 4 osoby dorosłe. Nikomu nic się nie stało. Działania straży nadal trwają. Pożar został już ugaszony. W działaniach brało udział 6 zastępów KP PSP Straży Pożarnej z Bełchatowa oraz OSP. Trwa ustalanie przyczyny powstania pożaru oraz określenie strat jakie powstały.

zdjęcia: KP PSP w Bełchatowie

2 KOMENTARZE

 1. Dom dziecka szumnie otwarty z wielką pompą… I pożar. Czyżby służby odbiorowe PSP odebrały budynek zacznie bez sprawdzenia? Kto i jakie pieniądze za to przyjął? Pytania oczywiście pozostaną bez odpowiedzi.

  0

  0
 2. Jestem wychowanka tego domu dziecka i były obrażenia bo chłopak który mieszkał w pokoju ma lekkie poparzenia i inna wychowanka ma obrażenia głowy przez dym bo gdy uciekała uderzyła się w głowę. Proszę pisać same sprawdzone informacje a nie fake newsy.
  Z poważaniem
  Wychowanka domu dziecka w Bełchatowie

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here