PODZIEL SIĘ

11 finał konkursu „ABC bezpieczeństwa na drodze młodego kierowcy” za nami. Wczoraj najlepsi z najlepszych przystąpili do finałowego starcia. Kto wykazał się największa wiedzą i tym samym już niebawem będzie mógł spełnić swoje marzenie, czyli przystąpić do kursu na prawo jazdy zupełnie za darmo – o tym w materiale.

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 spotkali się ci, którzy z powodzeniem przeszli etap szkolny konkursu „ABC bezpieczeństwa na drodze młodego kierowcy”.

Wiedza z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz udzielanie pierwszej pomocy to elementy podstawowe dla każdego kierowcy – podkreślał podczas konkursu Jarosław Popławski, naczelnik wydziału ruchu drogowego bełchatowskiej policji.

I miejsce i voucher na 100-procentowe pokrycie kosztów kursu prawa jazdy oraz nagrody rzeczowe otrzymał Kacper Kowalewski z ZSP nr 1 w Bełchatowie. 2 miejsce i voucher na 75-procentowe dofinansowanie kursu prawa jazdy oraz nagrody rzeczowe otrzymała Maja Banaszczyk z I LO w Bełchatowie, 3 miejsce i voucher na 50-procentowe dofinansowanie kursu prawa jazdy oraz nagrody rzeczowe otrzymał Piotr Kwiatkowski z I LO w Bełchatowie.

Warto dodać, że wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali vouchery na kwotę 200 zł do wykorzystania w ośrodkach szkolenia kierowców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here