PODZIEL SIĘ

Fundacja Ośrodek Realizacji Inicjatyw zaprasza na wydarzenie pod nazwą „Dzień Pluszowego Misia”. W sobotę, 25 listopada, w galerii Olimpia zagoszczą wielkie chodzące maskotki. Podczas akcji będzie prowadzona także zbiórka nowych maskotek, które potem zostaną przekazane dzielnym pacjentom przebywającym w Instytucie CZMP Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Podczas wydarzenia, Fundacja Ośrodek Realizacji Inicjatyw apeluje o wsparcie dla dzieci przebywających w szpitalu poprzez przyniesienie nowych, nieużywanych maskotek*. Te gesty dobroci sprawią, że pobyt małych pacjentów stanie się bardziej kolorowy, pełen radości i uśmiechu.

W programie wydarzenia znajdują się również atrakcje dla najmłodszych, takie jak animacje, brokatowe tatuaże, malowanie twarzy oraz misiowe warsztaty. To doskonała okazja nie tylko do aktywnego uczestnictwa w charytatywnej zbiórce, ale także do spędzenia czasu w radosnej atmosferze z rodziną i przyjaciółmi.

Dzień Pluszowego Misia – w godzinach 14:00 – 18:00. Centrum Handlowe Galeria Olimpia, Bełchatów, ul. Kolejowa 4

*Z uwagi na obostrzenia sanitarne jakie obowiązują w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, przekazać możemy jedynie nowe, nieużywane maskotki z metkami. Zasady te mają chronić zdrowie małych pacjentów.

źródło: Fundacja Ośrodek Realizacji Inicjatyw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here