PODZIEL SIĘ

22 grudnia, już po raz dziewiąty, odbędzie się Miejska Wigilia. Przyjść na nią może każdy, miejsc z pewnością nie zabraknie. Miejscem spotkania będzie Oratorium im. Jana Pawła II w parafii Narodzenia NMP.

Wigilijna wieczerza odbędzie się w piątek 22 grudnia. Rozpocznie się o godz. 17:00, jak zawsze dzieleniem opłatkiem i życzeniami. Miejscem spotkania będzie Oratorium im. Jana Pawła II w parafii Narodzenia NMP (ul. Kościuszki 2). Na stołach nie zabraknie tradycyjnych bożonarodzeniowych smaków.

Święta Bożego Narodzenia to czas, który zazwyczaj spędzamy z rodziną i bliskimi. Nie wszyscy mają jednak taką możliwość. Wśród nas są także bełchatowianie w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Dlatego widzimy potrzebę organizowania wspólnej wigilijnej kolacji. Dzięki temu każdy będzie mógł poczuć świąteczny klimat i to, że nie jest sam. Spotkajmy się więc na Miejskiej Wigilii. Serdecznie wszystkich zapraszamy, także tych, którzy chcą spędzić ten czas z innymi bełchatowianami – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.

źródło: UM w Bełchatowie

zdjęcie: archiwum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here