PODZIEL SIĘ

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że we wtorek, 2 stycznia, placówki Zakładu są czynne od godz. 8.00 do 15.00. Każdy kto tego dnia przyjdzie przed godziną 15:00 do ZUS, zostanie obsłużony przez pracownika sali obsługi klientów.

Działa też centrum obsługi telefonicznej, które 1 stycznia zmieniło się w Centrum Kontaktu Klientów ZUS. Numer telefonu 22 560 16 00 i adres e-mail cot@zus.pl pozostają bez zmian.

Z pracownikiem ZUS-u możemy także porozmawiać przez internet w godzinach pracy ZUS w trakcie e-wizyty, czyli wideorozmowy.

Więcej informacji na temat umawiania e-wizyt można znaleźć pod adresem https://www.zus.pl/e-wizyta.

ZUS przypomina, że  sprawy urzędowe można także załatwić bez wychodzenia z domu, poprzez Platformę Usług Elektronicznych ZUS. Przez 7 dni w tygodniu o dowolnej porze nasi klienci mogą  poprzez PUE wysłać wnioski czy dokumenty do Zakładu.

Zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów 2 stycznia 2024 r. został wyznaczony dniem wolnym od pracy dla członków korpusu służby cywilnej. Wolny wtorek związany jest ze Świętem Trzech Króli przypadającym w sobotę 6 stycznia. Nieczynne są m.in. urzędy skarbowe. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest czynny w tym dniu.

źródło: Monika Kiełczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie łódzkim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here