PODZIEL SIĘ

Patryk Marjan jako pierwszy kandydat, który ubiega się o fotel prezydenta miasta Bełchatowa zorganizował konferencję prasową. Przedstawił w niej plany jakie będą mu przyświecały podczas prezydenckiej działalności. Odniósł się także to grzechów obecnej władzy.

Patryk Marjan dziś oficjalnie ogłosił, że zamierza ubiegać się o stanowisko prezydenta miasta Bełchatowa w kwietniowych wyborach.

Patryk Marjan ma 33 lata. Z wykształcenia inżynier górnictwa po Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i magister zarządzania. W swoim portfolio ma za sobą start w wyborach samorządowych w 2018 roku, start w wyborach do Europarlamentu oraz w październikowych wyborach do parlamentu gdzie finalnie zabrakło niewiele by uzyskać mandat posła. Teraz stawia sobie nowe cele.

Kwietniowe daty wyborów nie są jeszcze oficjalne – wskazano wstepne terminy 7 bądź 21 kwietnia.

Więcej w materiale video.

4 KOMENTARZE

  1. Musiałabym upuść na głowę żeby zagłosować na kogoś z konfederacji. Jego ruch społecznymi chyba zakryć jego lewacki pochodzenia. Nigdy

    2

    3
  2. W końcu. Stawiam na młodych, ludzi z naszego miasta a nie stołkowych ze Skierniewic i Radomska. Stawiam na ludzi, którym się chce, i którzy w sercu mają Bełchatów. Jestem na tak!

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here