PODZIEL SIĘ

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na wernisaż dwóch wystaw pt. „Skrawki przyrody” oraz „Alternatywnie”.

„Skrawki przyrody” to wystawa prac autorstwa Radosława Kolanka. Autor prac podkreśla, w moich fotografiach zawarty jest przekaz dla nas wszystkich, że coś raz nam ofiarowane, nie jest dane na zawsze. Dbajmy o piękno naszej planety, przyrody i otaczającego nas życia tak, abyśmy na pokolenia mogli z radością w nim egzystować. Świat, o który wspólnie powinniśmy dbać aby nasze dzieci w przyszłości mogły się nim cieszyć tak jak my. Wystawa prac odbędzie się w Galerii Na Piętrze – start o godzinie 18:00.

Małgorzata Mikołajczyk -„Alternatywnie” to druga z proponowanych przez BTF wystaw. Pani Małgorzata w latach 90. redagowała pisma branżowe Foto i Foto-Kurier. Od początku swojego fotograficznego życia zajmowała się pejzażem. Z różnych dziedzin fotografii jej ulubioną jest obecnie abstrakcja. Ciągle eksperymentuje z formą. Znajduje własne pejzaże w miejscach zupełnie nieoczekiwanych. Szuka raczej skojarzeń i wrażeń niż perfekcyjnego odwzorowania rzeczywistości. Wernisaż odbędzie się 11 stycznia br o godzinie 18:00 w Galerii Na Piętrze.

źródło: BTF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here