PODZIEL SIĘ

Czy Polsko Amerykańska Klinika Serca zniknie z mapy Bełchatowa? – według pojawiających się informacji są takie plany. Po 14 latach działalności w Bełchatowie z końcem stycznia PAKS najprawdopodobniej będzie musiał zaprzestać działania. Dlaczego? – w tej sprawie zorganizowano dziś konferencję prasową.

Związki Zawodowe zwróciły się z prośbą o dyrekcji bełchatowskiego szpitala o umożliwienie kontynuowania współpracy na linii Szpital Wojewódzki – XII Oddział Kardiologiczny PAKS, podkreślając, że mieszkańcy Bełchatowa a także okolicznych miejscowości są ogromnie zadowoleni z opieki świadczonej przez bełchatowski PAKS. Bełchatowianie mieli dostęp do skutecznej a przede wszystkim szybkiej terapii co w przypadku chorób serca ma kluczowe znaczenie.

Więcej w sprawie konferencji w materiale video poniżej.

Zaraz po konferencji w sprawie Polsko Amerykańskiej Kliniki Serca działającej w Bełchatowie zorganizowanej przez stronę społeczną, dyrekcja bełchatowskiego szpitala zaprosiła w swoje progi.

Podczas spotkania Dagmara Bednarek, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie odniosła się do sytuacji związanej z wypowiedzeniem dzierżawy budynku, który zajmuje obecnie PAKS oraz działalności szpitala związanej z zapewnieniem opieki kardiologicznej.

Więcej w temacie w materiale video.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here