PODZIEL SIĘ

Spore zmiany w bełchatowskim klubie. W miniony poniedziałek decyzją Rady Nadzorczej zgodnie z obowiązującym Statutem Spółki rozszerzono skład Zarządu KPS SKRA Bełchatów S.A. do trzech osób. Funkcję Prezesa Zarządu KPS SKRA Bełchatów S.A. powierzono Wiesławowi Deryło. Ponadto spółka z Grupy PGE przedłużyła współpracę sponsoringową z KPS Skra Bełchatów.

Zarząd Klubu Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

  • Wiesław Deryło, Prezes Zarządu
  • Tomasz Koprowski, Wiceprezes ds. marketingu
  • Radosław Marzec, Wiceprezes ds. finansowych

To bardzo ważny moment dla naszego Klubu, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Podpisując nową umowę z PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, jako sponsorem strategicznym naszego Klubu, rozpoczynamy kolejny etap w drodze PGE GiEK Skry do zdobywania kolejnych sukcesów sportowych i dumy Bełchatowa z naszych osiągnięć. Wiemy, że względem drużyny oraz całej naszej organizacji są duże oczekiwania, czujemy wymagania ze strony kibiców oraz całego środowiska, dla którego marka sportowa PGE GiEK Skry Bełchatów nadal jest bardzo mocna. Dlatego też zaufanie i wiara ze strony sponsora strategicznego jest dla nas mobilizacją do dalszych działań, ale również określeniem wyraźnych celów, które sobie razem stawiamy. Zrobimy wszystko, aby KPS Skra Bełchatów i wszyscy związani z klubem, dali radość i poczucie satysfakcji jeszcze w tym sezonie oraz w kolejnych rozgrywkach – powiedział Wiesław Deryło, prezes zarządu KPS Skra Bełchatów. 

Spółka będzie sponsorem strategicznym PGE GiEK Skry Bełchatów do końca przyszłego sezonu PlusLigi 2024/2025. Współpraca trwa od lipca 2023 roku.

źródło: Departament Komunikacji PGE GiEK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here