PODZIEL SIĘ

GDDKiA Oddział w Łodzi informuje, na podstawie obecnie posiadanych informacji, o planowanych dziś w godzinach od ok. 9 w okolicach Sieradza, Rawy Mazowieckiej oraz od ok. 10 w okolicach Poddębic, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Kutna, Łęczycy, Pajęczna, Działoszyna, Radomska, Przedborza,  protestach rolników.

W związku z powyższym znaczne utrudnienia lub wręcz czasowe całkowite blokady, mogą wystąpić na niżej wymienionych odcinkach dróg krajowych:

Droga krajowa Nr 12 i 83 w okolicach Sieradza – możliwe utrudnienia w rejonie węzłów Sieradz Wschód i Sieradz Południe drogi ekspresowej S8.

Droga krajowa Nr 72 Poddębice i DW 703 w rejonie węzła Wartkowice autostrady A2 trasą alternatywną dla DK 72 jest autostrada A2.

Węzeł Pabianice Południe w ciągu drogi ekspresowej S8 z DW 485 – możliwe utrudnienia lub blokada węzła.

Droga krajowa Nr 71 na odcinku Pabianice – w kierunku Konstantynowa Łódzkiego – możliwe utrudnienia lub blokada węzła Pabianice Północ drogi ekspresowej S14 alternatywnej dla DK Nr 71.

Drogi krajowe Nr 60 i 92 w okolicach Kutna – możliwe utrudnienia/blokady węzłów Kutno Północ i Kutno Wschód autostrady A1.

Droga krajowa Nr 91 odcinek Topola Królewska – Łęczyca – trasą alternatywną jest autostrada A1.

Drogi krajowe Nr 92 i 14 w okolicach Łowicza do DW 704 i węzła Łowicz autostrady A2. Alternatywną trasą dla drogi krajowej Nr 14 jest autostrada A2.

Droga krajowa Nr 45 odcinek Wieluń – Złoczew – możliwe utrudnienia/blokada węzła Złoczew drogi ekspresowej S8  – trasą alternatywną jest autostrada A1 lub droga krajowa Nr 91.

Droga krajowa Nr 42 odcinek Działoszyn –  Pajęczno  – trasą alternatywną jest droga krajowa Nr 74.

Droga krajowa Nr 42 odcinek Radomsko – Przedbórz   – możliwe utrudnienia/blokada węzła Radomsko autostrady A1. Trasą alternatywną dla drogi krajowej Nr 42 jest droga krajowa Nr 74.

Droga krajowa Nr 72 w okolicach Rawy Mazowieckiej możliwe utrudnienia/blokada węzłów Rawa Mazowiecka Północ i Julianów drogi ekspresowej S8. Alternatywną trasą dla drogi krajowej Nr 72 jest droga krajowa Nr 70.

Przewidywany czas protestów w ww. miastach to godziny ok. 11-15, ale w związku z dojazdem i późniejszym powrotem rolników biorących udział w protestach, należy liczyć się z utrudnieniami do godzin popołudniowych i rozważać w zależności od sytuacji bieżącej zmianę trasy przejazdu.

Komunikaty o utrudnieniach będą wyświetlane na tablicach zmiennej treści, gdzie jest to możliwe.

źródło: GDDKiA

zdjęcie; archiwum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here