PODZIEL SIĘ

Wybory samorządowe już w kwietniu. Komitety wyborcze prezentują swoich kandydatów. Wczoraj przed muzeum zaprezentowali się kandydaci z Komitetu Wyborczego Wyborców Bełchatowianie. Lider, były kandydat Konfederacji w ubiegłych wyborach parlamentarnych, Patryk Marjan podkreślał, że kluczem do wyboru kandydatów nie była przynależność partyjna, a zaangażowanie w chęć dokonywania zmian w naszym mieście. Na wczorajszym spotkaniu pojawili się przedsiębiorcy, działacze społeczni i młodzież. Czy taka ekipa ma szansę przejąć stery władzy w Bełchatowie? To okaże się już za niecałe dwa miesiące. My czekamy na prezentacje pozostałych komitetów i ich kandydatów.

3 KOMENTARZE

 1. To ma być ekipa zdolna do zarządzania miastem? Ja rozumiem młodość i chęć zmian, ale to nie wystarczy. Pan Marjan dużo mówi o kopalni i przyszłości. Coś mu się udało zrobić? Podobnie będzie gdy zostanie prezydentem – oby nie – bez współpracy z „rządem” i wpływem na decyzję podejmowane wyżej tylko doprowadzi do marginalizacji Bełchatowa. Konfa może dużo mówić, ale skuteczność działanie raczej ma słabą

  2

  3
  • Może łatwo, może trudno, a może nic nie mieli do powiedzenia? Nawet nie opublikowali programu dla miasta, nawet nie zaprezentowali kompletnych list, nawet nie wiemy czy chcą wdrażać konfederackie pomysły. Dziwi mnie tam obecność szefa schroniska dla zwierząt.

   2

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here