PODZIEL SIĘ

Mundurowi apelują do kierowców o bezpieczna jazdę. Warto zwolnić, jechać z bezpieczną prędkością, aby szczęśliwie dojechać do celu. Z takim przekazem bełchatowscy policjanci włączyli się w akcję łódzkiej Policji dedykowaną kierowcom pod nazwą ” Zwolnij! Jak kocha to poczeka”.

14 litego, w dniu Świętego Walentego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bełchatowskiej Policji prowadzili działania pod nazwą „Zwolnij! Jak kocha, to poczeka”, przypominając kontrolowanym kierowcom, aby pamiętali o bezpiecznej jeździe. W czasie działań mundurowi rozdawali specjalnie przygotowane na tę okazję zawieszki zapachowe, które mają być impulsem do włączenia wyobraźni na drodze. Kierowcy, którzy popełnili drobne wykroczenie drogowe, zamiast mandatu karnego otrzymali od  mundurowych pachnące zawieszki do samochodów w kształcie serduszek, które mają przypominać o tym, że wolnej na drodze znaczy bezpieczniej, a nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci apelują do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zwalniali w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Kierujmy się sercem, miłością nie tylko w Walentynki.

źródło, zdjęcie: KPP w Bełchatowie/nadkomisarz Iwona Kaszewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here