PODZIEL SIĘ

II edycja konkursu „AutoMotoFach” w Bełchatowie rozstrzygnięta. Co najistotniejsze w Bełchatowie mamy najlepszych fachowców. Pierwsze miejsce zgarnęli uczniowie ZSP nr 1 – Paweł Miętkiewicz i Marcin Pacholak.

Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z częścią teoretyczną a także praktyczną. Zadaniem konkursowym było wykonanie diagnostyki układu hamulcowego oraz wycena kosztorysu takiej usługi.

Jak podkreślali jury konkursu wszyscy uczestnicy bardzo dobrze poradzili sobie z wykonaniem zadania, różnica w zdobytych punktach była niewielka. Laureatami konkursu zostali: Paweł Miętkiewicz i Marcin Pacholak – ZSP nr 1 w Bełchatowie, drugie miejsce Kacper Kaczmarski i Mikołaj Przelazły – ZSP nr 1 w Bełchatowie, trzecie Grzegorz Szulc i Paweł Kaczmarek – HP 5-11 w Bełchatowie.

Organizatorzy konkursu: Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi i Młodzieżowe Centrum Kariery OHP Bełchatów. Współorganizatorami konkursu byli: ZSP 1 w Bełchatowie, CKP w Bełchatowie, Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie oraz Szkoła nauki jazdy Auto-Prima.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here