PODZIEL SIĘ

O porządku i bezpieczeństwie publicznym, doskonaleniu zawodowym nauczycieli, seniorach i programie pomocowym między innymi będą rozmawiać miejscy radni na jutrzejszej sesji.

Podczas sesji Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie przedstawi informację na temat stanu porządku i bezpieczeństwa publicznego w mieście za 2023 rok.

Miejscy radni rozpatrzą projekt uchwały w sprawie przyjęcia od Powiatu Bełchatowskiego zadania w zakresie zarządzania drogami powiatowymi. Chodzi o przygotowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę ul. Cegielnianej od ul. Pabianickiej do ul. Czaplinieckiej, która właśnie jest w zarządzie starostwa.

Podczas sesji radni pochylą się również nad projektem uchwały w sprawie dofinansowania doskonalenia zawodowego nauczycieli.

Rada Miejska w Bełchatowie rozpatrzy również projekt uchwały dotyczącej zawarcia umowy o partnerstwie chodzi o duży projekt społeczny „CUS II dla powiatu bełchatowskiego”. Radni zajmą się także projektem uchwały w sprawie przyjęcia programu osłonowego pn. „Wsparcie seniorów na rok 2024”.

Obrady Rady Miejskiej zaplanowane są na najbliższy czwartek 29 lutego. Początek o godz. 10:00.

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here