PODZIEL SIĘ

Oczekiwanie po wejściówki na ten koncert dla niektórych rozpoczęło się bardzo wcześnie rano. 8 marca w Dzień Kobiet przed bełchatowską publicznością wystąpi zespół Śląsk. Bilety były darmowe – chętnych by je dostać nie brakowało.

W sobotni poranek długa kolejka ustawiła się przed budynkiem Miejskiego Centrum Kultury – to tu od godziny 10:00 wydawano bilety na koncert zespołu Śląsk. Mieszkańcy w kolejce ustawili się już o godzinie 6:00 w końcu obejrzeć na żywo zespół Śląsk to nie lada gratka ale miłośników tego rodzaju repertuaru. Niestety ci, którzy przyszli nieco później na bilet się nie załapali. Stojący w kolejce bełchatowianie podkreślali, że będzie to koncert dla wybranych.

Do naszej redakcji zgłosili się także mieszkańcy, którzy nie kryli rozczarowania – podkreślając, że po otwarciu kasy o godz 10;00 tylko około 30 osób otrzymało bilety. Reszta odeszła z niczym – a sala w której ma się odbyć koncert przecież ma blisko pół tysiąca miejsc. Co w tej sprawie ma do powiedzenia magistrat?

Więcej w materiale video.

3 KOMENTARZE

 1. Stałam w tej kolejce, 5 min po otwarciu kasy już było po wszystkim, około 200 osób odeszło „z kwitkiem”, bardzo zdegustowanych!

  3

  0
 2. Chętnie zaobserwujemy, czy oby na pewno sami bełchatowianie, którzy stali w kolejce i brali bilety będą na występie. Czy może jednak ktoś spoza kolejki również tam będzie….?

  3

  0
 3. Brawo pani rzecznik! Nie wie ile biletów wydano w kasie tego dnia,ale wie że nie 30 szt.Bilety otrzymało około 30 osób , każda mogła dostać tylko 2 bilety, więc rachunek jest prosty.Stałam w kolejce po bilet i wiem ile osób otrzymało bilety.Pani rzecznik gratuluję dobrego samopoczucia.

  3

  -1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here