PODZIEL SIĘ

39-letni kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, uderzył w ogrodzenie posesji, a swoją jazdę ostatecznie zakończył wjeżdżając w drzewo.

3 marca 2024 roku, o godzinie 20.05 policjanci byli wezwani na miejsce zdarzenia drogowego w miejscowości Nowa Wola w gminie Rusiec. Z treści zgłoszenia wynikało, że nietrzeźwy kierowca volkswagena uderzył w drzewo. Na miejscu funkcjonariusze zastali rozbitego volkswagena transportera, nietrzeźwego kierowcę oraz świadków zdarzenia. Zgłaszający poinformowali policjantów, że widzieli jak mężczyzna idąc chwiejnym krokiem podszedł do pojazdu i wsiadł za kierownicę. Po odpaleniu silnika, zawrócił pojazdem i jechał pasem ruchu niezgodnym dla swojego kierunku jady. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, uderzył w ogrodzenie posesji, a swoją jazdę zakończył wjeżdżając w drzewo. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Ratownicy udzielili kierowcy pierwszej pomocy medycznej. Na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 39-letni kierowca volkswagena miał 3 promile alkoholu w organizmie. Tłumaczył policjantom, że zrobił zakupy i chciał wrócić do domu. Na miejscu mundurowi wykonali czynności związane ze zdarzeniem.

Nieodpowiedzialny kierowca stracił już swoje prawo jazdy. Wkrótce za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem. Za kierowane pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło, zdjęcie: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here