PODZIEL SIĘ

Jak informuje bełchatowska policja 20 marca 2024 roku odbędzie się planowany protest rolników, który będzie miał wpływ na ruch pojazdów. Tego dnia, zaplanowane działania środowisk rolniczych na terenie powiatu bełchatowskiego mogą powodować czasowe niedogodności w ruchu drogowym.

Z utrudnieniami na drodze kierowcy mogą się spotkać w czterech miejscach:

  • Droga krajowa 74, w miejscowości Rusiec, w godzinach 11.00-14.00. Działania środowisk rolniczych będą miały miejsce na ulicy Wieluńskiej i polegać będą na przechodzeniu po przejściu dla pieszych w obrębie budynku Poczty Polskiej. Pojazdy rolnicze będą blokować także jeden pas ulicy Sosnowej. Ruch pojazdów ma odbywać się rotacyjnie, w zależności od jego nasilenia.
  • Droga wojewódzka 484, w miejscowości Poręby, w godzinach 10.00 -17.00. W tym miejscu pojazdy rolnicze będą ustawione na poboczu drogi prowadzącej od ulicy Wichrowej do skrzyżowania z ulicą Świętojańską.
  • Droga krajowa 74, w miejscowości Wielopole – Huta, w godzinach 10.00 -17.00. W tym miejscu należy spodziewać się pojazdów rolniczych ustawionych na poboczu drogi prowadzącej od Wielopola do skrzyżowania dróg w miejscowości Huta.
  • Droga krajowa 74, w miejscowości Szczerców, w godzinach 11.00-13.00. W tym miejscu pojazdów rolniczych należy spodziewać się na odcinku drogi prowadzącej od skrzyżowania dróg w miejscowości Dzbanki oraz Podklucza.

W miejscu utrudnień policjanci ruchu drogowego będą monitorować sytuację i dbać o bezpieczeństwo kierujących i protestujących. Policja prosi o cierpliwość i jeśli to możliwe, wybieranie alternatywnych dróg dojazdu do wyznaczonego celu.

źródło: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here