PODZIEL SIĘ

Policjanci informowali, że środowy protest rolników przyniesie utrudnienia dla kierowców na wielu drogach w kraju. Mundurowi apelują do kierowców o zrozumienie i cierpliwość.

W powiecie bełchatowskim z utrudnieniami na drodze kierowcy mogą się spotkać w czterech miejscach na drodze krajowej nr 74, w miejscowości Rusiec, w miejscowości Wielopole – Huta, oraz Szczerców a także na drodze wojewódzkiej 484, w miejscowości Poręby. W miejscu utrudnień policjanci ruchu drogowego monitorują sytuację i dbają o bezpieczeństwo kierujących i protestujących.

Jak informuje GDDKiA blokady dotyczą także autostrad i dróg ekspresowych. Poważne ograniczenia w ruchu występują na drodze ekspresowej S8 na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. Ruch jest zablokowany od węzła Piotrków Trybunalski Południe do węzła Piotrków Trybunalski Wschód. Jak informuje GDDKiA w tym przypadku blokada planowana jest na 48 godzin. W związku z tym ruch z autostrady A1 od strony Katowic, będzie przekierowywany na DW 484 i 485 na węźle Kamieńsk.

źródło: KPP w Bełchatowie, GDDKiA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here