PODZIEL SIĘ

Wielkanocna tradycja wkracza do hali Energia. Przed meczem z Eneą Czarnymi Radom w Wielką Sobotę klub zaprasza na święcenie wielkanocnych pokarmów.

Odbywające się w Wielką Sobotę święcenie pokarmów to jedna z tradycji, bez których nie wyobrażamy sobie świat Wielkanocnych. Tego dnia wierni Kościoła Katolickiego błogosławią pokarmy, które w niedzielny poranek zjedzą podczas śniadania wielkanocnego.

W tym roku zawodnicy i kibice PGE GiEK Skry Bełchatów Wielką Sobotę spędzą w bełchatowskiej hali Energia, podczas meczu PlusLigi z Eneą Czarnymi Radom – 30 marca, 12:30. Z tego okazji klub postanowił przygotować dla kibiców coś specjalnego. Zapraszamy na klubowe święcenie pokarmów. Spotkajmy się o 12:00 w holu hali Energia, gdzie kapelan PGE GiEK Skry Bełchatów ks. Adam Stańdo pobłogosławi przyniesione przez kibiców pokarmy w koszyczkach.

Jak informuje klub: Przygotujcie swoje koszyczki w barwach klubu i dołączcie do naszego wspólnego świętowania przed meczem. Najpiękniejsze koszyczki, przybrane w żółto-czarne barwy zostaną nagrodzone!

źródło: PGE GiEK Skra Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here