PODZIEL SIĘ

Udało mi się zainspirować osobę, która zajmuje się ściąganiem kapitału, budowaniem fabryk i tworzeniem miejsc pracy do przedstawienia swojej opinii i oceny potencjału regionu bełchatowskiego – mówił podczas kolejnej konferencji prasowej Patryk Marjan – kandydat na prezydenta miasta Bełchatowa.

Patryk Marjan kandydat na prezydenta z ramienia KWW Bełchatowianie w miniony piątek zorganizował kolejną konferencję prasową. Tym razem podczas konfernecji zaprezentował Mariusza Hildebranda, przewodniczącego rady konwentu Business Centre Club. Hildebrand zaznaczał, że dobra komunikacja drogowa w okolicy, to argument bardzo istotny przy rozpoczynaniu inwestycji np: z branży budowlanej. Na spotkaniu mówiono o możliwości powstania nowej fabryki, która mogłaby dać nowe miejsca pracy.

Więcej w materiale video.

6 KOMENTARZE

  • Czyli tak Kocham Bełchatów
   Inwestycje będą jak wygram
   ale jak nie to nie będzie bo już nie kocham Bełchatowa
   A Pana eksperci no cóż. Niech ludzie poczytają sobie gdzie pracują lub pracowali i wnioski wyciągną
   Typowa kiełbasa wyborcza
   Taki lokals z Pana a samochody od kogo na czeskich numerach
   czemu zakrywacie je tablicami komitetu
   Panie Patryku a co jak kolejne wybory Pan przegra które to już
   A jeszcze teraz biogazownie w mieście Pan chce budować-gratuluję pomysłu

   2

   0
 1. Obrazek pokazuje prawie że męża stanu, ale rozmowa i jej treść wskazuje na banalność pomysłów o przyszłości Bełchatowa wygłoszonych przez Pana Hildenbranta i akceptację dla nich ze strony P. Marjana , bo jak nazwać przyszłość Bełchatowa jako centrum”api terapii”?

  3

  0
 2. Mam wrażenie, że większość doradców to eksperci od wyciągania kasy. Na początek od kandydatów za poklepanie po pleckach, a później może po wygranej.

  Moja rada dla wszystkich kandydatów – za darmo !!! – słuchajcie ludzi, róbcie co możecie robić i nie obiecujcie rzeczy których nie możecie wykonać.

  4

  0
 3. Boże, daj mi odwagę, bym zmieniał rzeczy, które zmienić mogę, spokój, bym godził się z rzeczami, których nie mogę zmienić, oraz mądrość, bym potrafił je rozróżnić.

  Wydaje mi się, że myśleć warto!
  A motto Św. Franciszka z Asyżu chyba wciąż aktualne.
  Pozdrawiam: D

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here