PODZIEL SIĘ

Pełne wyniki z obwodowych komisji wyborczych. Po przeliczeniu głosów z wszystkich 27 obwodowych komisji wyborczych kandydaci uzyskali następujące wyniki:

Mariola Czechowska 6757 głosów – 31,97%

Patryk Marjan 8108 głosów – 38,36%

Arkadiusz Rożniatowski 6269 głosów – 29,66%

Takie wyniki oznaczają, że osoba, która będzie pełnić stanowisko Prezydenta Miasta zostanie wyłoniona w II turze wyborów. Będziemy wybierać między obecnie piastującą stanowisko Prezydent Miasta Mariolą Czechowską i kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców Bełchatowianie Patrykiem Marjanem.

7 KOMENTARZE

 1. Patryk Marian to nowa nadzieja na rozwój Bełchatów. Polityk zaangażowany z wolnosciowym podejściem do gospodarki. Proszę rozważcie wsparcie go w.drugiej turze. Wyborca Artur G

  1

  2
 2. Nigdy nie oddam głosu na Marjana. To cwaniak bez wiedzy i przygotowania. Jego logo przy nazwisku na karcie do glosowania tez go okresla. Jego ludzie zarzucali miasto ulotkami typu ” nie głosuj na Mariolę Czechowską” a banery Marjana wożono na autach nie z naszą rejestracją( tylko z czeska). Ciekawe kto to finansował i za jakie objetnice. Jak ktoś taki chce rządzić tym miastem. W czasie kampanii p. Marjan wykazał się taką wiedzą i pojeciem o rzadzeniu niczym tych dwóch bliźniaków z PO Szczerba i Joński. Ludzie nie dajcie sie nabrać. Ostatnia kadencja pani Czechowskiej zdziałała dużo dla naszego miasta i niech tak pozostanie. Jeśli komuś zależy na losach naszego miasta to wie na kogo ma oddać hlos w II turze.

  0

  3
 3. P.Marjan w wyborach parlamentarnych startował z Konfederacji a teraz się ukrył za nazwą Bełchatowianie.Bełchatowianie nie dajcie się nabrać na tego gościa.Mentzen już się w mediach chwali że będą mieli jednego prezydenta.Czy chcecie na Święto Niepodległości pod pomnikiem marszałka Piłsudskiego demonstrację Bąkiewicza i jego ferajny?Przecież jak Piłsudski ich zobaczy to może z wrażenia spaść.

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here