PODZIEL SIĘ

Nowe rozwiązania komunikacyjne dla naszego miasta były dla nas priorytetem – podkreślała podczas zorganizowanej dziś konferencji prasowej prezydent miasta Bełchatowa – Mariola Czechowska. Nowo powstająca obwodnica wschodnia – zawierająca 10 skrzyżowań, 3 ronda i dwa wiadukty drogowe – ma usprawnić ruch w mieście. Obwodnica ma być gotowa w październiku 2025 roku.

Obwodnica wschodnia Bełchatowa będzie miała w sumie 8 kilometrów długości. Rozpoczynać się będzie przy ulicy Świętojańskiej i Radomszczańskiej. Dalej poprowadzi do skrzyżowania z ulicą Czyżewskiego a następnie w Dobrzelowie połączy się z obwodnicą północną.

Nowe rozwiązania komunikacyjne dla naszego miasta były dla nas priorytetem – podkreślała podczas zorganizowanej dziś konferencji prasowej prezydent miasta Bełchatowa – Mariola Czechowska.

Koszt prac to ponad 145 mln zł, większość środków pochodzi ze wsparcia Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Obwodnica ma być gotowa w październiku 2025 roku.

3 KOMENTARZE

 1. Żenujący spektakl po częściowo przegranych wyborach. Drugie miejsce to zdecydowanie za wysoka ocena tej kadencji. Brak inwestorów, pracy dla młodych i co z tym idzie perspektyw dla miasta. Dla pociechy bezpłatny parking i MZK (tak żle zorganizowanej komunikacji nie spotykałem w Polsce). Dziwię się że bełchatowianie głosują na Panią która jest całkowicie nie widoczna w swojej aktywności.

  7

  1
 2. Szanowni Państwo,
  jest mi niezmiernie miło,
  … że to już końcówka tej kadencji i oboje Państwo nie będziecie już zarządzać miastem i może w końcu nie będziemy gościć przemiłych Błaszczaków, Telusów i Macierewiczów

  8

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here